Встановлення душової кабіни у Львові – ТЕЛЕФОНУЙТЕ у будь-який день та час. Адже прилад цей дуже корисний, він додає комфортності оселі. І хоча душові кабіни з'явилися у наших ванних кімнатах відносно недавно, але багато хто вже встиг оцінити переваги цього сантехнічного обладнання в порівнянні зі звичайною ванною. Розповідаємо детальніше про нього.


Переваги встановлення душової кабіни

Економія простору

Для маленьких приміщень монтаж душової кабіни може виявитися незамінним, оскільки стандартний пристрій займає у 2,5 раза менше місця, ніж ванна.

Однак при виборі сантехнічного обладнання слід не тільки дбати о економії простору, але й враховувати власні параметри. Щоб обрана кабінка не виявилася тісною, округла повинна мати радіус 50-60 см, а розмір прямокутної або квадратної бути не меншим ніж 80×80 см.

Плануючи використання варіанта встановлення поєднаних душових кабін та ванн, слід звернути увагу на моделі, у яких кабінки займають лише частину ванни (у центрі, або по краю та прикриті стулкою).

Існує ситуація, коли кабіна займає всю ванну та закривається зверху кришкою. Тоді можливе використання функції гідромасажної або лазні (парної).

Безпека

Іноді під час миття з'являється ризик травми, але при встановленні душової кабіни він зводиться до нуля. У піддона рифлена поверхня, на якій неможливо посковзнутися, як у ванні. Разом з тим він міцний, не прогинається.

Корпус виготовляється із нешкідливого для здоров'я пластику, а стулки — із загартованого матеріалу з міцністю автомобільного лобового скла. Крім того, 6-міліметрове скло забезпечує гарну звукоізоляцію.

Різноманітність функцій

Встановлення душової кабіни у Львові передбачає її оснащення безліччю додаткових функцій. Звичайна гігієнічна процедура перетворюється на справжній сеанс релаксації ‒ можливо слухати музику або розмовляти телефоном. Існують моделі й з функцією турецької лазні.

У кабінці досягається практично 100 % вологість повітря при нагріванні до 45 °С. Температуру пари, яка подається через форсунки, можна регулювати.

Під час встановлення душової кабіни потрібно додатково оснащувати її вентилятором, інакше пара підіймається вгору.

Користь здоров'ю

Після монтажу душової кабіни у будинку проводяться такі корисні процедури, як інгаляція та сеанси ароматерапії, світлолікування, хромотерапії. Пульт управління дозволяє змінювати колір вмонтованих у стелю джерел світла, які забарвлюватимуть струмені води в різні кольори.

Функція гідромасажу

Не варто забувати о функції гідромасажу, яка є майже у всіх функціональних кабінках. За допомогою спеціальних форсунок, що обертаються, окремо масажують спину, бічні частини тіла, шию.

Це сприяє поліпшенню циркуляції крові та гарному самопочуттю. Також встановлюється режим контрастного душу з чергуванням струменів холодної та гарячої води, або тропічної зливи ‒ рідина ллється з лійки у стелі, супроводжуючись специфічним звуковим оформленням.

Кілька варіантів встановлення душової кабіни, комплектації

У магазинах сантехніки пропонують монтаж душової кабінки з будь-якими параметрами. По суті,– це бокс із задньою та передньою стінкою.

Але не у всіх санвузлах така конструкція буде прийнятною. Тому є можливість придбати душовий куточок, обмежений стінами ванної кімнати. Це найпростіший спосіб встановлення душової кабіни, яким передбачено: душ у кутку приміщення, піддон і стінки, які встановлюються там, де закінчуються стіни ванної.

Інший різновид душових кабін – багатофункціональне сантехнічне обладнання. Перед покупкою такого приладу треба уточнити, чи напір води в будівлі достатній для гідро масажної функції, а напруга — для лазні.

Слід врахувати особливості ванної кімнати. Якщо планується встановлення душової кабіни в куті, де немає зливу та проводки, необхідно буде підвести туди й те, й інше.

Встановлення душового куточка

Починається з монтажу піддону. Він ставиться на обране місце, горизонтальне положення регулюється за рівнем гвинтовими ніжками. Коли все виставлено, кріпиться до стіни. Після цього монтується злив.

У піддон вставляється зливна решітка, на неї накручується до упору зливна труба. Для уникнення протікання, використовується труба з кільцем ущільнювача. Щоб вода стікала безперешкодно, каналізаційний трубопровід потрібно встановлювати з легким нахилом.

Після приєднання зливу та установки піддона слід переконатися в герметичності конструкції ‒ налити води та перевірити з'єднання на наявність протікання.

Далі здійснюється встановлення стінки душової кабіни. На піддон укладається нижня напрямна, при цьому застосовується вологостійкий герметик.

Від нижньої напрямної відходять вертикальні стійки, які прикріплюються до стін. Після цього розмітити майбутні отвори, акуратно просвердлити їх у кахлі та вставити пластикові дюбелі. На стійки нанести герметики, затягнути їх саморізами.

Стінки вставляють у стійки й закріплюють за допомогою саморізів. Стики нижньої напрямної теж кріпляться до стіни герметиком.

Після облаштування стінок можна монтувати верхню напрямну (використовуючи саморізи).

Наступний крок встановлення душового куточка у Львові ‒ навішування скляних дверей. Зазвичай вони обладнані спеціальними роликами. Двері необхідно зачепити за напрямними всіма роликами. І, якщо вони стали на своє місце, відрегулювати таким чином, щоб ніде не було прорізів.

Останнє в монтажі душової кабіни – фурнітура та герметизація швів. Герметики повинні бути якісними, наноситися на очищену суху поверхню.

Після висихання герметика слід перевірити стикування. Для цього струмінь води з душу потрібно направити на стики та подивитися, чи вона не просочується крізь них.

Кабінка приєднується до водопроводу гнучкими шлангами. Для зручності монтажу та встановлення душової кабіни шланги мають бути з невеликим запасом довжини. Надалі гнучке підведення легко перевірити.

Зазвичай місця для підключення холодної та гарячої води позначаються точками. У це місце під'єднуються шланги. Якщо є функція гідромасажу, перш ніж здійснювати монтаж душової кабінки, обов’язково дізнатися, якої величини сила напору та тиск води.

Монтаж душової кабіни з електричними елементами

Розрізняють два види таких приладів:

  1. Встановлення душових кабін, що працюють від 12-вольтного трансформатора, що входить до комплекту. Трансформатор може вимагати заземлення, але здатний обходитися і без нього. Про це можна дізнатися з інструкції, або розглянувши його штепсель.

    Клема заземлення, отже, воно необхідне. І для не заземленої квартирної електромережі, слід встановлювати ПЗВ. У разі відсутності клеми, ‒ увімкнути обладнання в розетку, але тоді потрібно заземлювати піддон, якщо він металевий.

  2. Монтаж душової кабіни від мережі напругою 220 В. Таке сантехнічне обладнання підключається з використанням автомата та ПЗВ, або диференціального вимикача кабелем з трьох жил.

    Слід брати гофрований кабель, а розетка обов'язково повинна бути заземлена. Працюючи з пристроєм захисного відключення важливо враховувати величину диференціального струму — вона має трохи перевищувати 10 мА. До електричної мережі душову кабіну підключати повинен електрик.


Виконуємо встановлення душової кабіни у Львові. Якість роботи гарантуємо. Працюємо у місті та навколишніх населених пунктах. Надаємо інші послуги сантехніка: монтаж ванн; установка джакузі, унітаза; заміна змішувача; монтаж опалення; гідроізоляція; прочистка каналізації; відео інспекція трубопроводів.