Правильно вибрати гідромасажну ванну не кожний зможе. Є нюанси. Деякі ванни з гідромасажем засновані на точковому масажі шийної, плечової, спинної області.

Бувають прямокутні, кутові, овальні, а також багатокутні моделі. Крім того, гідро масажні ванни можуть бути забезпечені зручними підлокітниками, підголівниками та ручками.

Допомагаємо трохи зорієнтуватися у цьому питанні.


Що треба враховувати, роблячи вибір ванни з гідро масажем

Кілька правил:

  1. Джерело електроживлення для гідромасажної ванни має відповідати нормам безпеки. Напруга і потужність повинні не суперечити параметрам моделі гідромасажної ванни.

  2. При придбанні слід звернути увагу на наявність плавких запобіжників від перевантажень. Під час експлуатації потрібно захищати вимикачі, розетки та вилки від води. Необхідне також надійне заземлення.

  3. При встановленні гідромасажної ванни та експлуатації категорично забороняється змінювати, зрізати будь-які провідні з'єднання. У разі несправності виробу можливе ураження електричним струмом.

  4. Якщо гідромасажна ванна тривалий час не використовується, вимикач електроживлення встановити в положення "відключено", або вийняти з розетки вилку та перекрити основне джерело подавання води.

  5. При установці гідромасажної ванни розетка електроживлення оснащується захисним вимикачем від витоку струму. Тип розетки надійніший за трилінійний, з лінією заземлення. Заборонено як заземлення використовувати будівельні елементи в будинку.

  6. Перед експлуатацією гідромасажної ванни слід уважно прочитати інструкцію. Перед кожним використанням перевірити, чи увімкнене основне джерело електричного живлення, відкриті головні крани холодної та гарячої води.

    Дітям користуватися гідромасажною ванною можна лише під наглядом дорослих.

  7. Після використання гідромасажної ванни потрібно відключати подачу води та електричне живлення. Перед відкриттям крана змішувача встановити його в середнє положення. Потім, пробуючи струмінь рукою, перевести кран в оптимальне положення.

Чищення та догляд за гідромасажними ваннами

Для щоденного догляду за поверхнею акрилової гідромасажної ванни використовувати м'яку ганчірку та нейтральні засоби для чищення. Подряпини, що з'являються, відполірувати наждачним папером на 1500 мк з водою. Потім нанести зубну пасту і зачистити м'якими ганчірками.

Накип витирається м'якою ганчіркою з попередньо підігрітим слабким лимонним розчином соку чи оцту.

При митті гідромасажної ванни не застосовувати ацетон, аміак, бензин та інші органічні розчинники, а також хімічні продукти (наприклад, силікон), які містять органічні кислоти. Вони можуть роз'їдати акрилові частини та гальванізовані деталі.

Поверхні гідромасажних ванн, виготовлених з акрилу, необхідно очищати змоченою губкою з невеликою кількістю спеціального засобу для миття. Поступово нанести мийну речовину на акрилову поверхню, дати засобу подіяти 5-10 хв, протерти губкою, а потім ополоснути водою. У разі сильного забруднення повторити обробку. Чистка має проводитися не рідше одного разу на місяць.

Гальванізовані та хромовані частини ванни потрібно чистити лише при потребі. Не очищати ванну важкими чи гострими предметами.

Періодично перевіряти:

  • електропроводи, перемикачі та контакти, які можуть бути пошкоджені комахами чи гризунами;
  • трубопровід та каналізацію, щоб вони знаходилися у справності та не засмічувалися.

Якщо треба вибрати гідромасажну ванну – ми допоможемо. Послуги сантехніка – Ваш сантехнік Львів завжди на зв’язку. Встановити гідромасажну ванну у Львові – телефонуйте до нас. Будь-які сантехнічні роботи у Львові – звертайтеся:

Та багато інших послуг сантехніка. Надаємо оперативно, якість завжди гарантуємо.