Встановлення унітазу у туалеті повинно проводитися дуже якісно. Інакше прилад не зможе успішно функціонувати, і від нього будуть самі тільки проблеми. Тому краще викликати майстра. Телефонуйте до Kran.lviv.ua ‒ професіонал сантехнік оперативно прибуде та здійснить монтаж цього сантехнічного пристрою. Виклик можна здійснювати у будь-який день, включно у неділю.


Підключення унітазу до каналізації: матеріали та особливості

Іноді, при установці сантехнічних виробів цього типу застосовуються фанові труби. Зазвичай же, підключення унітазу до каналізаційної системи здійснюють:

  • елементами з гофри;
  • ексцентриковими манжетами;
  • пластиковими відведеннями.

Треба знати деякі нюанси монтажу. Манжети з гофри, якими проводиться підключення унітазу до каналізації, гнуться під будь-якими кутами, витягуються у довжину. Манжети ексцентрикові лише повертаються стосовно осі, щоб компенсувати співвісність при з'єднанні труб.

Якщо для встановлення унітазу беруться фанові труби, то з'єднання унітазу з каналізацією відбувається під кутами в 30-40°, або 90°. Не підходить таке ‒ використовуються перехідники.

Унітаз після підключення до каналізації закріплюється на підлозі болтами та гайками. Прикрипівши, підключають до системи водопостачання. Закінчили, унітаз готовий до використання за прямим функціональним призначенням.

Унітазний бачок кріпиться двома болтами на гумових прокладках. Всередині встановлюють прокладки, а болтами зовні затягують. Важливо знати міру і не затягувати дуже сильно. Адже бачок, або корпус унітазу, на якому він кріпиться, можуть тріскатися.

Герметичність бачка під час встановлення унітазу перевіряється наливанням рідини, після необхідно зачекати 5-10 хвилин, перевірити, чи є підтікання. Якщо все нормально, підключається вода гнучкою підводкою.

На шланг, на трубопровід між бачком унітазу та водопроводом встановлюється кран для відкривання та закриття води. Він необхідний у разі ремонтних робіт, а також для виконання правил безпеки. Наприклад, для перекриття води при тривалої відсутності господарів житла.

До підведення води до унітаза слід відноситися дуже уважно, бо в разі помилок, вона постійно надходить у бак. Це у свій час призведе до затоплювання своєї квартири, а потім сусідньої.

Існує два види підводки:

  • знизу баків (потребує якіснішої герметизації);
  • бічна (зустрічається найчастіше при встановленні унітазів старіших конструкцій).

Демонтаж унітаза

Звичайно установка унітаза починається з демонтажу старого сантехнічного приладу:

  • зливається вода;
  • відкручуються болти;
  • від'єднується каналізаційна труба;
  • знімається бачок;
  • прибирається унітаз.

Щоб сантехнічний пристрій справно функціонував, служив протягом тривалого часу, необхідно виконати всі необхідні операції щодо підключення унітаза. Дзвоніть нам. Майстер сантехнік все зробить правильно.